DYSE-3/0.70U
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
71 varianter
Utvald variant:
DYSE-3/0.70U
Nozzle without head G, ø 0,70, Brass
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Material
Brass
Nozzle size
0.7 mm
Oil viscocity recommended
15 - 50 cSt
Pressure max.
300 bar
Thread outer metric
M3
Type
G
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
CHE
Intrastat varekode
Produkt information
Dyse u/hoved G, ø 0,70, messing
Andre kigger på
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
Varenummer:
VSCH14
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Closing plug 1/4 WD
Closing plug 1/4 WD
Varenummer:
VSCHR1/4
Min. bestillingsenhed er:
Closing plug M10x1, WD seal
Closing plug M10x1, WD seal
VSCH10
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
VSCHR1/8
Blanking plug for Ports 1.1/2 BSP WD seal
VSCHR11/2
Plug M14 x 1.5 Insex
Plug M14 x 1.5 Insex
08MEU14
Plug 1 BSP
Plug 1 BSP
08BPU16
Plugg Insex, Utv-G 1/4'', DIN 908
08BPU04
Plug with seal 3/4 UNF
Plug with seal 3/4 UNF
08FSP08
Plug 2 WD
Plug 2 WD
VSCHR2
Plug 1" BSPT without collar
Plug 1" BSPT without collar