DSLK3254254PP
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
DSLK3254254PP
Rörklamma Ø25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
25,4 mm
DIN size
3
Diameter pipe
25,4 mm
Group Stauff
3D
H
37 mm
L1
67 mm
L2
36 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
1
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
12 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm
d2
25,4 mm
Package size
Barcode
327961
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM
Partnumber:
DSLK10606PP
25 par
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
1 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
DSPV216PPDPAS
1 st
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast