DFI3/4X56
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
DFI3/4X56
Straight flange 3/4" BSP - (4) 56mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Bolt dimension
M10x30 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
56 mm
I
56 mm
Material
Steel
Number of bolts
4
O-ring
31,42X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
70
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 3/4 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,55 Kg
Nettovikt
0,55 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rørflange 3/4" BSP - (4) Boltcirkel 56mm
Product datasheet
Andra tittar på
Rørflange 3/4" BSP - (4) Boltcirkel 40mm