BVR14P01
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
BVR14P01
pressure indicator - 0-6 bar - 1/8" BSPT - tilslut: nedad
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter
43 mm
Fits to
MPF, MPH, MPT
Model code
BV R 14 P01
Port position
Side
Pressure Measurement Bar
0 - 6 Bar
Pressure max.
10 bar
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread
R 1/8 BSPT
Type
Pressure gauge
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
1.4bar (0-10bar) R1/8" outlet