5TIR110266
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR110266
SD16/3 bolt kit 3 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
266 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm