5TIR108535
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
5TIR108535
SD6 boltkit 12 sections
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
535 mm
Number of sections
12
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm