5TIR108394
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108394
DLS7/8, bolt kit 8 section
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
394 mm
Number of sections
8
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm