5TIR108231
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5TIR108231
SD6 boltkit 4 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
231 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm