Brake RF2/32/DG-RF/288 Input OMR/OMP Output OMR/OMP ø25
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Reggiana Riduttori
Oil viscocity recommended
32 cSt
Oil volumen horizontal mount.
0.05 ltr
Oil volumen vertical mount.
0.1 ltr
Pressure opening max.
250 bar
Pressure opening min.
18 - 20 bar
Torque braking
RF/2... 7 - 43 daNm
Torque static
31 - 34 daNm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
8,50 Kg
Net weight
8,50 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
WR255 Seal kit
WR255 Seal kit
Partnumber:
Package size:
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Partnumber:
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
151B0113
Seal kit OMEW
Seal kit OMEW
Seal kit for OMR 32 MM
Seal kit for OMR 32 MM