DFE102/6B18ES-W202-12VDC-CRZ Walvoil 6/2-vejs ventil 1/2"
DFE102/6B18ES-W202-12VDC-CRZ Walvoil 6/2-vejs ventil 1/2" Lukket
Varenummer:
12Z480013
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Aktivering
Magnetspole
Antal veje/positioner
6/2
Beskyttelsesklasse
IP 65
Drænport
G 1/4 BSP
Flow Nominel
90 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Gevind
G 1/2 BSP
Model kode
DFE102/6B18ES-W202-12VDC-CRZ
Mærke navn
Walvoil
Olieviskositet anbefalet
12 - 400 cSt
Spænding
12 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Temperatur arbejdsvæske maks.
+80 °C
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Temperatur omgivelse maks.
+50 °C
Tryk med dræn maks.
315 bar
Tryk uden dræn maks.
200 bar