WP-LK40-G08-W3-K
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
A
G 1/2 BSP
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x25 (x2) + M6x45 (x2) mm
Boltcirkel
40 mm
D
24 mm
Gevind indvendig
G 1/2 BSP
H
10 mm
I
40 mm
L
67,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
WP-LK40-G08-W3-K
Mærke navn
Stauff
O-ring
24X2,5 mm
Shore
90
Tryk maks.
300 bar
Vinkel
90 °
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,383 Kg
Net weight
0,383 Kg
Country of origin
deu
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm - stål