VA30MSDKO
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
VA30MSDKO
Indskruning - ø30S indv x M42x2 - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
30 mm
Diameter rør
30 mm
Dimension i
20 mm
Gevind indvendig metrisk
M42x2 MM
Gevind udvendig metrisk
M42x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
51 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD30MSWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
50 mm
S1
50 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
M42x2
d7
50 mm
i
20 mm