STOPFA13135
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
38 variants
Chosen variant:
STOPFA13135
Stopflex spændebånd ø13-13,5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
OP Srl
Diameter max.
13.5 mm
Diameter min.
13 mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stopflex® spændebånd til montering på hydraulikslange.
Produktkatalog
Andra tittar på
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt