STOPFA12125
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
STOPFA12125
Stopflex spændebånd ø12-12,5mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter maks.
12.5 mm
Diameter min.
12 mm
Mærke navn
OP Srl
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,05 Kg
Netto vægt
0,05 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Stopflex® spændebånd til montering på hydraulikslange.
Produktkatalog
Andre kigger på
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt
Varenummer:
STOPFUSAE125
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Ring og 300mm wire 30,5mm til DIN2353
Varenummer:
STOPFUDIN305
Min. bestillingsenhed er:
Ring og 450mm wire 36,5mm til DIN2353
STOPFUDIN365
Ring og 300mm wire 14,5mm til DIN2353
STOPFUDIN145
Stopflex spændebånd ø60-62mm
STOPFA6062
STOPFA2021
Sikkerheds wire til luftslange - 1/2"-2" - 500mm - WCB1
Sikkerheds wire til luftsl. WCA2 1.1/2" - 3"
Ring og 300mm wire 24,5mm til DIN2353
STOPFUDIN245
Ring og 450mm wire 49,0mm til DIN2353