SPCOUJ24DC
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SPCOUJ24DC
24Vdc magnetspole DHI med amp stik.
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Atos
Color
Rød
Current type
DC
Diameter inner
18 mm
Length
39 mm
Model code
SP-COUJ24DC
Plug type
AMP
Power W
33 W
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,23 Kg
Nettovikt
0,23 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Magnetspole for Atos NG06 ventil.
Nominel spænding: +/-10% af mærkespænding.