SIT42-N-25
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
SIT42-N-25
Sitex nav, udboret ø25 H7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
42 mm
Diameter nav
65 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.021 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.011 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
10 daNm
Moment udgang maks.
20 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
50
d
65 mm