SIT24-N-GR1
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
SIT24-N-GR1
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel notgang
2,4 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Konisk
C
26 mm
Diameter nav
35 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0042 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0021 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
2.1 daNm
Moment udgang maks.
4.2 Nm
Mærke navn
Sitex
Pumpegruppe
1
Udvendigt splineantal
28
d
35 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,17 Kg
Net weight
0,17 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Sitex 38 polyamid ring
Sitex 38 polyamid ring
Partnumber:
SIT38-R
Sitex 48 polyamid ring
Sitex 48 polyamid ring
Partnumber:
SIT48-R
Sitex 32 polyamid ring
Sitex 32 polyamid ring
SIT32-R
Sitex 42 polyamid ring
Sitex 42 polyamid ring
SIT42-R
Sitex 24 polyamid ring
Sitex 24 polyamid ring
SIT24-R
Sitex nav
Sitex nav
SIT24-N
SIT28-N
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
SIT48-N-GR3
Sitex nav, udboret GR2-4 (1:8) 4 mm notgang 2 MM DYB PÅ STØR