SFCE305S38
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
SFCE305S38
Gevindflange 1.1/2" SAE3000 x 38S
Tilbehør (2)
O-ring 90S
Artikelnummer:
47.22X3.53S
Bolts (4) for SAE flanges - 10.9 ZiNi - UNC 1/2" x 1.1/2"
Artikelnummer:
UNC12-112ZN
Diameter flange
60.3 mm
Diameter rør
38 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M52x2
Nøglevidde
46 mm
O-ring
47,22X3,53 mm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
210 bar