SA115G1L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA115G1L10
Luftfilter - 10my - 1" BSP
Reservedele (1)
Luftfilterelement - 10my nominel
Partnumber:
A8L10
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
115 mm
Flow luft nominelt
850 lpm
Gevind
G 1 BSP
Gevindform
Udvendig
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA115-G1-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
115 mm
Sekskant
38 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar