P20CS12V
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
P20CS12V
Slangepresser | op til 1.1/2" | 12V | manuel
Tilbehør (1)
Reservedele (2)
Smörjfett Finn-Power 400 gram
Artikelnummer:
PRESSBACKSLÅSNING
Artikelnummer:
3022-00-112043LP
PRESSBACKSKNAPP F-P (P20-
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Servicebil, Værksted
Bakke type
P20
Bredde
533 mm
Højde
387 mm
Indstillingsmetode
Potentiometer
Kraft
137 ton
Længde
571 mm
Motor effekt
1,6 kW
Mærke navn
Finn-Power
Pressediameter maks.
61 mm
Pressediameter min.
10 mm
Slangestørrelse
1.1/2 "
Spænding
12 V
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
63,00 Kg
Nettovikt
63,00 Kg
Ursprungsland
fin
Produktinformation
Presser m. 12V pumpe 1/4" - 1.1/2" *Uden bakker* Maskin Nr: * Finnpower