P2024PH90
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
P2024PH90
Indstik 1.1/4"- 1.1/2" SAE 6000 psi 90°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
C
97 mm
Diameter flange
63.5 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
H
90 mm
Materiale
Stål
Model kode
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
O-ring
47,22X3,53 mm
Overfladebehandling
El-forzinket / hvidkromatiseret
Slangekoblingstype
Til løs kappe
Slangestørrelse
1.1/4 "
Standard ISO
ISO 6162-2
Standard SAE
SAE J518 Code 62
T
63,5 mm