P1616NJ90N38
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
P1616NJ90N38
Indstik 1" - 1.5/16"-12 JIC oml. 90° NW38
Specifikationer
Dimensioner och frakt
C
70 mm
E
38 mm
Gevind
1.5/16-12 JIC
H
65 mm
Materiale
Stål
Model kode
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
Slangekoblingstype
Til løs kappe
Slangestørrelse
1 "
T
1.5/16-12 JIC
Tilspændingsmoment
158 - 170 Nm