NS2020FLC90
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
NS2020FLC90
1.1/4" Indstik (No-Skive) - 1.1/4" SAE6000 CAT flange - 90°
Specifications
Dimensions and shipping
C
97 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
H
90 mm
Model kode
110SN20-20
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
Slangestørrelse
1.1/4 "
T
1.1/4 mm
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Measure sketch
1.1/4" Indstik (No-Skive) - 1.1/4" SAE6000 CAT flange - 90°-110SN20-20
Produktkatalog
Frequently bought together with
Stud elbow adjustable 90° - ø35L x 1.1/4" BSP - AIS316Ti
Partnumber:
BE35RLOAX/71
Package size:
Min. order quantity is:
Stud fitting female - ø35L x 1.1/4" BSP - AISI316
Partnumber:
AI35LR114X71
0 pcs
Min. order quantity is:
Stud fitting female - ø30S x 1.1/4" BSP - AISI316
AI30SR114X71
0 pcs
Sealing ring for SB mat.1.4571
Sealing ring for SB mat.1.4571
DKAR11/4/71
Others has been looking for
1" Insert (No-Skive) - 1.1/4" SAE3000 flange-90°-1050N16-20
NS1620PA90
1" Insert (No-Skive) - 1.1/4" SAE3000 flange-45°-1150N16-20
NS1620PA45
1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/2" SAE3000 - 45°-1150N20-24
NS2024PA45
1.1/4" Insert (No-Skive) - 2"-12 ORFS nut-90°-S150N20-32