NS1220RO30B45
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
NS1220RO30B45
3/4" Indstik (No-Skive) - (20S) M30x2 oml - 45° - 0284N12-30
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
C
90 mm
E
36 mm
H
30 mm