NS0816MZ24A
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
NS0816MZ24A
1/2" Indstik (No-Skive) - (16S) M24x1.5 udv. - 0450N08-24
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
C
33 mm
E
24 mm
Model kode
0450N08-24
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
Serie
S
Slangekoblingstype
Til løs kappe
Slangestørrelse
1/2 "
T
M24-1,5 mm
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Intrastat varekode
Produkt information
Produktkatalog
Ofte købt sammen med
Kappe 1/2" til1SN/1SN/2SC/2SN
Kappe 1/2" til1SN/1SN/2SC/2SN
Varenummer:
P0830
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Kappe 1/2" til 1SC/2SC/1SN
Kappe 1/2" til 1SC/2SC/1SN
Varenummer:
P0820
0 pcs
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
R0830
1/2" kappe - kun Gates 4SH/4SP
1/2" kappe - kun Gates 4SH/4SP
GS0810
Kappe 1/2" til R6/R7/R8/1TE
Kappe 1/2" til R6/R7/R8/1TE
Kappe 1/2" til R9R/4SH/4SP
Kappe 1/2" til R9R/4SH/4SP
Preskappe for levnedsmiddelsl for 1/2" slange od. 23mm