MTH105X3
Förpackningsstorlek:
0 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
MTH105X3
5/16" Triple Termoplastslange MTH1 - 240 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
50 mm
Diameter udvendig
14 mm
Farve
Sort
Forstærkning
1 lag ståltrådsflet med høj trækstyrke
Inderrør
Termoplastisk polyester
Mærke navn
ZEC
Slangestørrelse
5/16 "
Slangetype
MTH1
Standard EN
EN 853 1ST
Standard SAE
SAE 100R1
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
240 bar
Tryk sprængning min.
960 bar
Yderrør
Polyurethan
Package size
0 m
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Maksimal arbejdstemperatur ved luft, vand eller vandholdige medier: +65°C.
Links
Produkt datablad
Produkt datablad
Andre kigger på
5/16" Twin Termoplastslange MTH1 - 240 bar
Varenummer:
MTH105X2
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 m
5/16" Twin Termoplastslange OL7 - 190 bar
Varenummer:
OL705X2
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
5/16" Twin Termoplastslange OL8 - 325 bar
OL805X2
MTH trillingslange
MTH trillingslange
MTH104X3
MTH tvillingslange
MTH tvillingslange
MTH108X2
OL8 tvilling slange
OL8 tvilling slange
OL805X2
MT2 tvillingslange
MT2 tvillingslange
MT205X2
5/16" Twin Termoplastslange MT2 - 350 bar
MT205X2
OL7 tvilling slange
OL7 tvilling slange
OL710X2
3/8" Twin Termoplastslange OL8 - 280 bar
OL806X2
3/8" Twin Termoplastslange MT2 - 330 bar
MT206X2
3/8" Twin Termoplastslange MTH1 - 225 bar
MTH106X2
Thermoplastslange twin 320bar
Thermoplastslange twin 320bar
OL8S02.5X2
1/4" Twin Termoplastslange MTH1 - 300 bar
MTH104X2
3/8" Triple Termoplastslange OL8 - 280 bar
OL806X3
50 m
1/2" Twin Termoplastslange OL8 - 245 bar
OL808X2
3/8" Twin Termoplastslange MTKH - 425 bar
MTKH506X2
100 m
100 m
3/8" Twin Termoplastslange OL7 - 175 bar
OL706X2
1/2" Triple Termoplastslange OL8 - 245 bar
OL808X3
3/16" Twin Termoplastslange OL8 - 350 bar
OL803X2
1/4" Triple Termoplastslange MTH1 - 300 bar
MTH104X3
MTKH tvillingslange
MTKH tvillingslange
MTKH608X2
1/4" Twin Termoplastslange OL8 - 350 bar
OL804X2
5/8" Twin Termoplastslange OL7 - 105 bar
OL710X2
OL8 trilling slange
OL8 trilling slange
OL808X3
1/2" Twin Termoplastslange MTH1 - 190 bar
MTH108X2
1/4" Twin Termoplastslange MT2 - 400 bar
MT204X2
1/2" Twin Termoplastslange OL7 - 140 bar
OL708X2
1/4" Twin Termoplastslange OL7 - 200 bar
OL704X2
1/2" Twin Termoplastslange MTKH - 375 bar