MT10-0600
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
MT10-0600
Testslange, R1/4 x M16 A600mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
600 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar