MF1003A10HB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF1003A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
123 lpm
Længde
220 mm
Model kode
MF1003A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar