MBKL3-18L
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MBKL3-18L
Blok/trevejshane-udv M26x1.5 18L - L-boring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal veje/positioner
3/2
Diameter rør
18 mm
Materiale
Stål
Model kode
BK3-18L - DN 13
Mærke navn
MHA Zentgraf
Overfladebehandling
ZnFe
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
500 bar