M30904150200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
M30904150200
HMA3 90 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B5/200 IE3 sort 230/400V 50Hz
Accessories (1)
Fødder til M90L (sæt m/skr) IE2/IE3
Partnumber:
B3-M90L
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
24 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
165 mm
Diameter bolthul
12,0 mm
Diameter flange
200 mm
Effekt
1.5 kW
Effekt
2 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
90L IEC
Reces
130,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1450 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
22,00 Kg
Net weight
22,00 Kg
Country of origin
DNK
Intrastat code
Product information
HMA3 90 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B5/200 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55