Oliestandsglas - 254mm/M10 - LVA30-T-A-P-M10
…
Læs mere
Varenummer:
LVA30TAPM10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
LVA30TAPM10
Oliestandsglas - 254mm/M10
Specifications
Dimensions and shipping
Længde
292 mm
Model kode
LVA30-T-A-P-M10
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,23 Kg
Net weight
0,23 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information