LP45-1500 2 sektions Walvoil SDM102 frontlæsserventil 1500
…
Læs mere
Varenummer:
LP45-1500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Tilbehør (1)
Reservedele (3)
Trykvidereføringsbøsning 3/8"
Varenummer:
XGIU524551
SCF031/02FWM-B-3KN5055 SCF031 Joystick til kabelmontering
CD kabel, 1500mm. Walvoil
4CAV601500
SDM102/DLS7/TQ70 kabelmonteringssæt
5TEL107110
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aktivering
Kabel
Flow Nominel
45 lpm
Forureningsgrad maks.
-/19/16 - ISO 4406
Håndtag
Inklusiv
Kabellængde
1.5 m
Mærke navn
Walvoil
Tryk maks.
250 bar
Trykbegrænsningsventil
Ja
Trykvidereføring
Nej
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
10,06 Kg
Netto vægt
10,06 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Produktkatalog
Andre kigger på
2 sektions ventil t/LS-system DLM122 WALVOIL ventil 2000mm