Klokke SAE C x B5/160-180 LMC350AF6A080
Artikelnummer:
LMC350AA080
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Papirpakning B5/160
Varenummer: GUMP350
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
239 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-C
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C