Let dobbelt rørholder ø6.4-6.4 - Sort Polypropylen - LBG-106.4/06.4-PP
…
Read more
Partnumber:
LBG106.406.4
Package size:
25 pcs
Min. order quantity is:
25 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
LBG106.406.4
Let dobbelt rørholder ø6.4-6.4 - Sort PP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
1
B
12 mm
D1
6,4 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rør
6,4 mm
Farve
Sort
H
10,5 mm
L1
31 mm
L2
18 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
LBG-106.4/06.4-PP
Mærke navn
Stauff
S
2 mm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
4 Nm
Type
Profileret
d2
6,4 mm