KR-14X18X1.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-14X18X1.5
Kobberskive
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
14 mm
Diameter outer
18 mm
Fits on metric thread
M14
Fits to BSP thread
G 1/4
Height
1.5 mm
Material
Kobber
Material thickness
1.5 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C