K28LXGM1
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
K28LXGM1
Skotforskruning - ø28L x 1" BSP - m. kontramøtrik
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
28 mm
Gevind udvendig
G 1 BSP
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
YXK28L601BAn
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,07 Kg
Nettovikt
0,07 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation