K18LXGM1/2
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
K18LXGM1/2
Skotforskruning - ø18L x 1/2" BSP - m. kontramøtrik
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
18 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M26x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
YXK18L6012BZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar