K10LXGM3/8
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
K10LXGM3/8
Skotforskruning - ø10L x 3/8" BSP - m. kontramøtrik
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
G 3/8 BSP
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
YXK10L6038BAN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
500 bar