ILLZTC12-2K
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
ILLZTC12-2K
Temperatur kontrol 12VDC TT Køler
Specifications
Dimensions and shipping
Model kode
ILLZTC12-2K
Mærke navn
ASA
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,25 Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Produkt datablad
Others has been looking for
TT Connectorset nominal size 25 Connector: G 1"
Partnumber:
ILLZSET5G25
Min. order quantity is:
1 pcs
Fan kit 0295 ASA 0115 24V
Fan kit 0295 ASA 0115 24V
Partnumber:
ILLELE0295A6
TT-Rail Connector 90 degrees BSP1"
ILLZATT53G25K
Temperature switch BSP1/2" AMP Superseal 1.5 Set point 50C
ILLZTH5069K
Vibration absorber 40x40x30 M8
Vibration absorber 40x40x30 M8
MDGQ403008IIK
Temperature switch BSP1/2" DIN-3P Set point 60C
ILLZTH6065K
Vibration absorber
Vibration absorber
MDGQ1007516IIK
TT-rail Connector
TT-rail Connector
ILLZSET5G25A
TT-rail Connector Kit Mixed BSP1"
ILLZSET5G25B
Temperature control 24VDC
Temperature control 24VDC