Splinebøsn. 18T IM1/IE/SU-GR3 (Tilspænd.moment:5,0 - 5,5kpm)

Splinebøsn. 18T IM1/IE/SU-GR3 (Tilspænd.moment:5,0 - 5,5kpm) 18T - 35x31x26

Artikelnummer:
IBF3

Förpackningsstorlek:
0 pcs

Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Aksel notgang
12,5 mm

Akselkonus
1:8

Akseltype
Konisk

Længde
34.5 mm

Materiale
Stål

Pumpegruppe
3

Udvendig profil
35 x 31

Udvendigt splineantal
18
Pakke str.
0 pcs

Stregkode
5704295155333

Brutto vægt
0,10 Kg

Netto vægt
0,10 Kg

Oprindelsesland
ITA

Intrastat varekode
84836080

Splinebøsn. 18T IM1/IE/SU-GR3 (Tilspænd.moment:5,0 - 5,5kpm) 18T - 35x31x26

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
HydraSpecma | Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler til væsketransport – Elektrificering – Vedvarende Energi

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og konstruere state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, der er skræddersyet til at imødekomme vores kunders dynamiske behov.

Vores ekspertise stopper ikke bare der; vi er også førende inden for levering af omfattende løsninger til væsketransport. Fra slanger og rør af høj kvalitet til robuste fittings og adaptere har vi alt, hvad du behøver for at sikre problemfri væskekontrol.

HydraSpecmas ekspertområde omfatter også en stærk produktportefølje til industrien for vedvarende energi, hvor vi kan støtte din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer og slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment er et vidnesbyrd om vores dedikation til kvalitet. Uanset om du har at gøre med komplekse hydrauliske systemer eller leder efter pålidelige komponenter, der kan vi levere den løsning, du søger.

Tag næste skridt med os, og oplev hvor teknik møder præcision, og hvor hver eneste forbindelse, vi skaber, ikke kun handler om komponenter og systemer, men også om mennesker og deres forretninger.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES