HP10-1-T1018
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Gummiprop t/std.koblinger 1/2" ISO-A 1/2"
Partnumber: P52PH
Pakningssæt for HP10-1
Partnumber: HP10-REP
A
M18x1,5
B
80 mm
D
38 mm
Diameter rør
10 mm
Flow Nominel
100 lpm
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
ISO størrelse
12.5
Model kode
HP10-1-T1018
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
NBR
Serie
S
Standard ISO
ISO 7241-1-A
Størrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
X
27 mm