Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0653-A25-A-N
Artikelnummer:
HP0653A25AN
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter hål
25 mm
Diameter utv.
47 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
25 my
Flödeshastighet nominell LMin
94 lpm
Modell kod
HP0653-A25-A-N
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Totallängd
223 mm
Tryck max.
20 bar