FXSNO25-3
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
FXSNO25-3
Svejsenippel - ø25 x 3mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
25 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SN-25x3-B-W2
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Blank (olieret)
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
292 bar
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
Gross weight
0,09 Kg
Net weight
0,09 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Svejsenippel - ø25 x 3mm