FXRVZ35LR114WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ35LR114WD
Kontraventil (->) - ø35L x 1.1/4" BSP - 1 bar - WD pakning
Tillbehör (2)
Cutting ring - ø35L
Varenummer:
DPR35L
Double cutting ring WDDS - ø35L - packing
Varenummer:
FIWDDS35L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
35 mm
Gevind
G 1.1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-35LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,106 Kg
Netto vægt
0,106 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information