FXRVZ22LR34WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
FXRVZ22LR34WD
Kontraventil (->) - ø22L x 3/4" BSP - 1 bar - WD pakning
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
22 mm
Gevind
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-22LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,106 Kg
Nettovikt
0,106 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation