FXRVZ20SR34WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
FXRVZ20SR34WD
Kontraventil (->) - ø20S x 3/4" BSP - 1 bar - WD pakning
Tillbehör (1)
Mutter 20S (M30x2)
Artikelnummer:
M20S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
20 mm
Gevind
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-RVZ-20SR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,106 Kg
Nettovikt
0,106 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation