FXRVZ12LR38WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ12LR38WD
Kontraventil (->) - ø12L x 3/8" BSP - 1 bar - WD pakning
Tillbehör (1)
Double cutting ring WDDS - ø12L/S - packing
Artikelnummer:
FIWDDS12LS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
12 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-12LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,106 Kg
Nettovikt
0,106 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation