FXRSW20SR34WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
FXRSW20SR34WD
Banjo - ø20S x 3/4" BSP med WD tætning NBR
Tilbehør (4)
Skärring 20S
Varenummer:
DPR20S
Omløber - ø20S - M30x2
Varenummer:
FIM20S
Dobbelt skærering WDDS - ø20S - pakning
FIWDDS20S
M20S nut ø20 M30x2
M20S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
20 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
36,5 mm
L1
47,5 mm
L2
26 mm
L3
48 mm
L4
24 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-20SR-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 3/4 BSP
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
90 °
d1
20 mm
d2
32,9 mm
i
16 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Produkt datablad
Ofte købt sammen med
Reduktion - 3/4" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning
RI3/4WD3/8
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Reduktion - 3/4" BSP x 1 BSP indv - WD pakning
RI3/4WD1
0 pcs
Reduktion - 1" BSP x 3/4" BSP indv - WD pakning