FXGE42LR2WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
51 varianter
Valgt variant:
FXGE42LR2WD
Stud fitting - ø42L x 2" BSP - WD seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
42 mm
Material
Steel
Model code
FI-GE-42LR2-WD-B-W3
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss