FXGE20SR34K
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE20SR34K
Indskruning - ø20S x 3/4" BSPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
20 mm
Dimension i
17 mm
Gevind udvendig
R 3/4 BSPT
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
45,5 mm
L1
57 mm
L2
35 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-20SRk-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
20 mm
d2
16 mm
i
17 mm